DEG DEG:Taliyaha nabadsugida soomaaliya oo la magaacabirabay oo dib loo dhigay miisaniyada. Oo oolgadoodayo

Kulan deg deg ah oo ka socday xarunta villa somalia oo ay ku kulan sanaayeen golaha wasiirada ayaaa lagu magacaabirabay  taliyaha nabad sugida somalia ayaa dib ooo dhigay iyadoona  loo magaacaabi rabay  sarkaal lagu sheegay magaciisa Khaalid

Magacaabida ayaa dib u dhacday ka dib markii lagu daahay ka doodida  miisaniyada dowlada 2018

Wali waa socdaa kulqbka dooda miisaniyada  sanadkq

 

Wixii faafahin ah dib kal soco

Halkaan ka dhageyso wareysiga

Qolka Ay Isku Bartaan Guurdoonka Soomaaliyeed 

Mareykanka 001 7124326996 

United kingdom 00443306061358

Sweden 0046840308879

Soth AFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

RIIX Number 8 Kadibna 5454

English News
WARARKII